Info

Info | Sprzęt Muzyczny i oświetlenie | Zabawy | Repertuar

Ile kosztuje Wasz zespół?

Wesele 12 godzin to koszt 6000zł
Dodatkowy koszt to dojazd, który wyliczamy wg. map google  Miejsce naszego wyjazdu
Silesia Music
ul. Grunwaldzka 14c
Zabrze.
Szczegóły i negocjacje z naszym managerem 724-453-445

Co trzeba na imprezie zapewnić zespołowi?

Wymagamy dwóch ciepłych posiłków i napojów (kawa, herbata, soki itp.) W naszych stronach obsługa wesela zwykle otrzymuje to co goście, ale nie jest to obligatoryjne. Alkoholu na imprezie nie pijemy. Proszę pamiętać, że duży zespół potrzebuje miejsca (min. 15 m kw.) oraz dostępu do prądu. Prosimy tak zaaranżować układ sali aby orkiestra była skierowana w stronę parkietu.

Party Time Cover Band w Anmark Czeladź podczas nagrywania teledysku do promomix.
Party Time cover Band

Jak można sprawdzić czy macie wolny termin?

Można do nas napisać E-mail: partytime.zespol@gmail.com lub zadzwonić 724 453 445, jest także możliwość szybkiego sprawdzenia naszej dostępności tutaj

Czy wymagacie zaliczki tytułem rezerwacji terminu?

Tak, wymagamy zaliczki w wysokości 15-20% wartości umowy zaliczka jest wpłacana na nasz numer konta bankowego. W przypadku odwołania imprezy zaliczka przepada. Jeśli Państwo przełożą imprezę na termin nam pasujący – nie przepada.

Czy gracie tzw. wyprowadzenia?

Nie. W naszych rejonach ten zwyczaj już zanikł. Jeśli Państwo potrzebujecie to służymy kontaktami do muzyków grających tzw. wyprowadzenia oraz uświetniających ślub grą na instrumencie (skrzypce, trąbka, fletnia) lub śpiewem

Czy prowadzicie obrzędy weselne?

Tak – oczywiście Gabrysia, Artur oraz Michał prowadzą wszystkie obowiązkowe obrzędy takie jak powitanie gości, podziękowanie rodzicom, oczepiny oraz dodatkowe atrakcje jakie Para Młoda wraz z organizatorami uroczystości przygotowują na ten wyjątkowy dzień. Najpóźniej miesiąc przed wydarzeniem spotykacie się z Michałem, który przygotowuje wraz z wami mini scenariusz waszego wyjątkowego dnia. Właśnie wtedy ustalamy ostateczne godziny waszego przyjazdu na sale, czy dodatkowych atrakcji jakie przygotowane są dla Waszych Gości.

Czy prowadzicie zabawy?

Tak, prowadzimy zabawy wg życzenia zamawiającego. Staramy się prowadzić je w sposób zabawny lecz nie obrażający nikogo. To w jakie zabawy będziemy prowadzić zależy głównie od was.

Co składa się na wasz repertuar?

Zespół ma brzmienie pop-rockowe i nie jest typową orkiestrą weselną jakich tysiące.
Repertuar stanowią piosenki polskie (ok 75%) – standardy z lat 60-80, trochę popu i rocka, muzyka z lat 90 i nowości, gramy także utwory biesiadne i na życzenie disco polo. W repertuarze mamy także kilkanaście utworów po angielsku i hiszpańsku. Zawsze możemy wysłać aktualny repertuar e-mailem. Jest on też dostępny tutaj

Czy i gdzie możemy Was zobaczyć na żywo?

Jeśli materiały na naszej stronie nie są przekonywujące, zapraszamy na naszą próbę w Zabrzu – prosimy o telefon w celu uzgodnienia terminu.

Czy możecie zagrać na pierwszy taniec wybraną przez nas piosenkę?

Jeśli mamy ją w repertuarze to oczywiście. Jeśli nie to możemy ją opracować, jeśli będzie miała dla nas walor użytkowy i będzie pasowała do naszych głosów i repertuaru. Jeśli jest to nietypowa piosenka lub macie Państwo wyćwiczony własny układ choreograficzny polecamy odtworzenie oryginału z odtwarzacza.

W jakim składzie gra zespół? Czy gracie w mniejszym składzie?

Zespół gra tylko i wyłącznie w pełnym 6-osobowym składzie. Nie używamy podkładów, playbacków i loopów.

Jak długo gracie na weselu?

Standardowo do 12 godzin od pojawienia się gości na sali. Gramy w blokach po 5-7 utworów z przerwami na posiłki, odpoczynek i inne atrakcje (do 15 min). Staramy się koordynować przebieg imprezy z Państwem i z obsługą sali. Poprawiny gramy do 6 godzin. W wyjątkowych przypadkach jest możliwość przedłużenia imprezy za dodatkową opłatą.

telefon kontaktowy 724 45 34 45 e-mail: partytime.zespol@gmail.com