Zabawy z zespołem.

Info | Sprzęt Muzyczny i oświetlenie | Zabawy | Repertuar

Prowadzimy zabawy wg życzenia zamawiającego. Staramy się prowadzić je w sposób zabawny lecz nie obrażający nikogo. To w jakie zabawy będziemy prowadzić zależy głównie od was.

Pociąg

To zabawa, bez której nie może odbyć się żadne wesele.

Kaczuszki, Fasolki, Ogórek zielony, Zusia lalka nie duża…

Organizujemy coś dla tych najmłodszych jak i wytrwałych bywalców nie jednego wesela, wtedy to wszyscy goście śpiewają z nami nie zapomniane melodie takie jak Ogórek zielony, zuzie czy domowe piosenki, które pamiętamy z Domowego Przedszkola…

Ogórek zielony zabawa z Party Time Cover Band
Pan Młody pięknie śpiewa „Ogórka”

TEST ZGODNOŚCI

Para młoda siada na krzesełkach plecami do siebie. Prowadzący zadaje im różne pytania. Oni nie znając odpowiedzi współmałżonka pokazują swoje na tabliczkach.

Test zgodności!!! Tylko ona jedyna

Roczek – a kto się w… urodził

Popularna zabawa z przyśpiewką, której zadaniem jest poznanie się gości. Zabawę zaczyna prowadzący piosenką: A kto się w styczniu urodził… Następne zwrotki wyglądają bardzo podobnie, zmieniają się tylko miesiące: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień… Wywołani wstają i piją zdrowie pary młodej, prowadzący czyta zabawną fraszkę.

SŁOŃ czyli wyprawa do ZOO

Uczestnicy zabawy siadają na krzesłach. Prowadzący zabawę ma za zadanie czytać tekst, a uczestnicy zabawy powinni go uważnie słuchać i stosować się do wskazówek. W momencie gdy usłyszą imię, które zostało przyporządkowane im w zabawie wstają ze swojego krzesła i biegną tak, aby jak najszybciej okrążyć wszystkich z własnej drużyny. Wygrywa drużyna, która pierwsza skończy bieg.

Wyprawa do zoo całej rodziny
Wyprawa do ZOO

KRZESEŁKA I FANTY

Tradycyjna zabawa z krzesełkami. Ilość uczestników jest zawsze większa o 1 od ilości krzesełek. Prowadzący każe przynosić różne przedmioty i usiąść z nimi na krześle. Kto się spóźni odpada, zabieramy 1 krzesełko i tak aż do wyłonienia zwycięzcy. k

KALAMBURY

Zabawa dobrze znana wszystkim, w naszym wykonaniu zgaduje Para młoda a goście pokazują rozwiązanie, a Ty?? jak byś pokazał „Ogórek Małosolny” albo „Skocznie Narciarską”

FAMILIADA

Zabawa znana od wieli lat w Polskich domach. Niedzielna niekończąca się opowieść, gdzie w role Bastiana wciela się Karol Strasburger

KARETA

Każdy z uczestników dostaje krzesło i musi zapamiętać swoją role (np.: Koń prawy, koło tylne lewe, Królowa…). I podczas czytania tekstu każdy z uczestników po usłyszeniu swojej roli musi wstać i obejść swoje krzesło.

telefon kontaktowy 724 45 34 45 e-mail: partytime.zespol@gmail.com